Kontaktid

Julia Gerasimenko

Müügipartner Julia.gerasimenko@ecoadvice.ee

Tel: +372 57 808 181

Tere! Olen Eco Advice’i tegevjuht. Tegelen kinnisvaraarendusega juba 15 aastat omades äri-, elamis ning ühiskondlike pindade arendamise kogemust. Olen arendanud üle 300 korteri. Olen Tallinna Tehnikaülikooli vilistlane ning oman majandusteaduste magistrikraadi. Töös on minu jaoks esmatähtsad tulevaste elanike positiivsed emotsioonid kodu ostul. Koos meeskonnaga loome ilusaid kodusid imelistele inimestele. Töövälise aja pühendan oma perele ning spordiharrastustele, milleks on golf, jooks ning tennis.

Anton Nikitin

Tegevjuht anton.nikitin@ecoadvice.ee

Tel: +372 5645 1484

Olen 15 aasta objektijuhtimise ja omanikujärelevalve kogemusega ehitusspetsialist. Minu igapäevase töö motoks on tööde tähtajaline ja kvaliteetne valmimine tulevaste elanike rahulolu tagamiseks. Vaba aja pühendan oma perele ja harrastusele, milleks on kalastamine.

Vjatšeslav Mamona

Projektijuht mamona@ecoadvice.ee

Tel: +372 56 669 650

Oman üle 15 aasta klienditeeninduse kogemust kinnisvara alal. Kõige tähtsam on saada aru kliendi vajadustest ja soovidest ning selle teadmisega pakkuda parimaid lahendusi. Korrektselt teenindatud ning oma uue kodu loomisest osavõttev klient naudib oma kodu mitmete aastate jooksul – see on minu töö põhimõte. Vabal ajal harrastan jooksmist ning tervislikku eluviisi.

Pille-Triin Urb

Müügijuht myyk@ecoadvice.ee

Tel: +372 5919 0059

Olen sisearhitektina töötanud aastast 2008. Humanitaarteaduste bakalaureuse sisearhitekti erialal omandasin Euroakadeemias. Tänaseks oman kogemusi nii kodude kui ka avalike ruumide kujundamisel. Hea tulemuse saamiseks sean eesmärgiks nii ruumi funktsionaalsuse kui ka esteetilise terviku, kuid ennekõike üritan arvestada kliendi soovidega, et tulemus tellijat rõõmustaks. Vabal ajal käin perega metsas jalutamas või veedan õhtu hea raamatu seltsis.

Kristiina Kuus

Sisearhitekt kristiina.kuus@ecoadvice.ee

Tel: +372 53 430 741

Ettevõtte üldandmed

OÜ Eco Advice
Veerenni 15,
10135 Tallinn
Harjumaa, Estonia

Telefon: +372 6455 067
E-mail: info@ecoadvice.ee

sulge

  • Järgnevad väljad on valed:
    WSI World / WSI Internetiturundus

    Vaata meie raamatut